Szybkie wyceny transportu! Zadzwoń: 604 480 062

Gwarantujemy profesjonalizm działania! Szybką i sprawą realiację zleceń. Indywidualne podejście do każdego klienta. Poznaj nasze atuty oraz ofertę.

WIT - usługi transportowe

WIT Firma transportowa to działalność z długą tradycją. usługami związanymi z transportem zajmujemy się nieprzerwanie od 1995 roku.

Nasza główna siedziba znadjuje się na terenie Katowic. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania, szybką oraz sprawną realizację zleceń. Indywidualne podejście do każdego klienta, a także rzetelność i niezawodność powierzonych nam zadań.

Prowadzimy przewóz towarów na terenie kraju. Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Posiadamy samochody o ładowności od 1 do 7 ton. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim stażem, którzy posiadają duże doświadczenie. Przewożony przez nas towar jest ubezpieczony.

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami jako zaplecze transportowe. Świadczym także uslugi dla klientów indywidualnych.

Odpowiednie przygotowanie, sprawna organizaca pracy oraz solidne zaplecze techniczne czynią z nas w pełni profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Gwarantujemy wysoką jakość usług i terminowość dostaw. Nasza działalność cieszy się dużym uznaniem, zarówno ze strony nowych kontrahentów, jak i firm, z którymi stale współpracujemy.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!